qc profili

Changzhou United Win Pack Co., Ltd, yapışkan bant kaplama makinesi, bant kesme makinesi, bant dilme makinesi, bant sarma makinesi, bant paketleme makinesi gibi yapışkan bant üretim hattının profesyonel bir üretim komple setidir., yapışkan bant test cihazı vb. İthalat ve İhracat Ürünleri için Çin Kalite Belgelendirme Merkezi'nin ISO9001 kalite güvence sistemi ile ödüllendirildik.

Ürünlerimiz Çin'in her yerine yayılmış ve Doğu Avrupa, Latin Amerika, Afrika, Batı Asya, Orta Doğu, Güneydoğu Asya vb ülke ve bölgelere ihraç edilmiştir.

Tam bir kalite kontrol ve garanti sistemi kurmuştuk.İşleme ekipmanından test ekipmanına, hepsi müşteri memnuniyeti için ürün kalitesini sağlamak için.İleri teknoloji, mükemmel işleme, mükemmel kalite, mükemmel satış sonrası hizmetler.Plastik makinelerimiz satış sonrası tüm müşterilerden çok iyi geri dönüşler aldı.Yönetim için "önce kalite, önce hizmet, müşterileri karşılamak için sürekli iyileştirme ve yenilik" ve kalite hedefi olarak "sıfır hata, sıfır şikayet" ilkesine bağlı kalıyoruz.


CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD kalite kontrol 0

Mesaj bırakın