Üretim hattı

Fabrikamız,Changzhou United Win Pack Co., Ltd2019 yılında kurulmuş 10960000 kayıtlı sermaye, 20 dönümlük bir alanı, 12000 metrekarelik bitki alanını kaplamaktadır.Changzhou United Win Pack Co., LtdChangzhou'da yer almaktadır.

Çeşitli spunbond yapışkan bant makineleriyle, üretim süreci eşleşecek şekilde esnek olabilir ve müşterilerin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilir ve ürünlerdeki gereksinimlere göre özel olarak yapılabilir.Bizimfabrikaayrıca, bitiş sonrası özel ekipmanların eksiksiz hatlarına sahiptir.

 

Ürünlerimiz Çin'in her yerine yayılmış ve Doğu Avrupa, Latin Amerika, Afrika, Batı Asya, Orta Doğu, Güneydoğu Asya vb ülke ve bölgelere ihraç edilmiştir.

Tam bir kalite kontrol ve garanti sistemi kurmuştuk.İşleme ekipmanından test ekipmanına, hepsi müşteri memnuniyeti için ürün kalitesini sağlamak için.İleri teknoloji, mükemmel işleme, mükemmel kalite, mükemmel satış sonrası hizmetler.Plastik makinelerimiz satış sonrası tüm müşterilerden çok iyi geri dönüşler aldı.Yönetim için "önce kalite, önce hizmet, müşterileri karşılamak için sürekli iyileştirme ve yenilik" ve kalite hedefi olarak "sıfır hata, sıfır şikayet" ilkesine bağlı kalıyoruz.

CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD fabrika üretim hattı 0CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD fabrika üretim hattı 1CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD fabrika üretim hattı 2CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD fabrika üretim hattı 3

OEM / ODM

1. Yapışkan bant resmini bize gönderin.
2. Teknisyen, müşteriye bir üretim sürecini kontrol eder ve çizer.
3. Müşteri onaylayın ve ardından makineyi seçin.
4. Müşterinin gereksinimlerini karşılayana kadar makineyi müşteriyle tartışın.
5. Satış Teklifi ve videoyu, resmi, parametreleri müşteriye gönderin.
6. Müşteri makineyi satın alır ve depozitoyu düzenler.
7. Üretimi düzenleyin ve ardından müşteriye gönderin
8. Makine müşteriye ulaştıktan sonra, teknisyenimiz makinede hata ayıklamak için müşteriye gider.

 

CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD fabrika üretim hattı 0

Ar-Ge

Changzhou United Win Pack Co., LtdMüşteri ihtiyacına göre yapışkan bant mahine tasarımını sağlayabilir.

 

Firmamız müşteri isteklerine göre her türlü renk, genişlikte ürün, üretim ve ihtiyaçlarınıza göre kesim yapabilmektedir.

 

Uzmanlık, Tecrübe ve yenilikçi teknoloji, Ar-Ge yeteneklerimiz müşterinin gereksinimlerini karşılar.Yüksek düzeydeki mühendislik ekipmanları size mükemmel sonuçlar almanızı sağlar.

 

CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD fabrika üretim hattı 0

Mesaj bırakın