CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD

  • Çin CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD şirket Profili
  • Çin CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD şirket Profili
  • Çin CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD şirket Profili
  • Çin CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD şirket Profili
  • Çin CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD şirket Profili
Ana Pazar Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Dünya çapında
İş türü Üretici, İhracatçı
Markalar birleşik galibiyet
No. Çalışanları 100~500
Yıllık satış 20,000,000-30,000,000
Yıl kurulan 2009
İhracat p.c 70% - 80%

Giriş

Changzhou United Win Pack Co., Ltd, yapışkan bant kaplama makinesi, bant kesme makinesi, bant dilme makinesi, bant sarma makinesi, bant paketleme makinesi gibi yapışkan bant üretim hattının profesyonel bir üretim komple setidir., yapışkan bant test cihazı vb. İthalat ve İhracat Ürünleri için Çin Kalite Belgelendirme Merkezi'nin ISO9001 kalite güvence sistemi ile ödüllendirildik.

Ürünlerimiz Çin'in her yerine yayılmış ve Doğu Avrupa, Latin Amerika, Afrika, Batı Asya, Orta Doğu, Güneydoğu Asya vb ülke ve bölgelere ihraç edilmiştir.

Tam bir kalite kontrol ve garanti sistemi kurmuştuk.İşleme ekipmanından test ekipmanına, hepsi müşteri memnuniyeti için ürün kalitesini sağlamak için.İleri teknoloji, mükemmel işleme, mükemmel kalite, mükemmel satış sonrası hizmetler.Plastik makinelerimiz satış sonrası tüm müşterilerden çok iyi geri dönüşler aldı.Yönetim için "önce kalite, önce hizmet, müşterileri karşılamak için sürekli iyileştirme ve yenilik" ve kalite hedefi olarak "sıfır hata, sıfır şikayet" ilkesine bağlı kalıyoruz.

 

Çin CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD şirket Profili 0

 

 

Fabrika Bilgileri:

 

CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO., LTD tasarım, geliştirme ve üretimi ile profesyonel bir üretici ve ihracatçıdır.Yapışkan bant kaplama makinesi, bant kesme makinesi, bant dilme makinesi, bant sarma makinesi, bant paketleme makinesi gibi yapışkan bant üretim hattı, yapışkan bant test cihazı ve yedek parça vb.

Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur, kurulan yerel servis şubesi ile müşteri övgü oranı %100'e ulaştı.Piyasada %70'den fazla.

Donanımlı tesisler ve üretimin tüm aşamalarında mükemmel kalite kontrolü, müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.

Satış ağımız dünya çapında 60'tan fazla ülke ve bölgeyi kapsamaktadır. Ekibimiz seçkinlerle başarılı bir ilişki kurmayı dört gözle bekliyor.

 

Çin CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD şirket Profili 1

Geçmiş

2009 yılında kurulan şirket, uluslararası pazara resmi girişinden bu yana yıllık ihracat hacmi %30-50 oranında artıyor, 2014 yılına kadar ihracat hacmi 17 milyon doları aştı, ürün ihracatı toplam satışların %80'inden fazlası.

Yüksek kaliteli ürünlere, ileri teknolojiye ve mükemmel satış sonrası hizmete dayanan şirketin ürünleri, 20'den fazla, iç pazarın büyük çoğunluğunu işgal etti, dış pazarlar da büyüyor, özellikle şunları içeriyor: Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri, Amerika Birleşik Devletleri, Türkiye, Rusya, Brezilya, Tayland, Endonezya, Vietnam, Myanmar, Malezya vb. Güneydoğu Asya. İran, Pakistan vb. Orta Doğu vb.

Çin CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD şirket Profili 0

Hizmet

Avantaj Hizmetimiz:


1. Kendi teknolojik ve yenilikçi ürünlerimizi sağlayan kendi geliştirme ve tasarım ekibimiz var.
müşteriler!!!

2. Bazı ürünler hakkında yeni fikirleri olan herhangi bir müşteri için, bize bildirin, fikrinize göre bir
ürünlerin benzersiz tasarımı!

3. Bize bazı ürünlerin örneklerini gönderen herhangi bir müşteri için, aşağıdakilere dayalı olarak daha iyilerini tasarlayacak ve geliştireceğiz.
örnekler!

4. Her müşteri için ürünleri için en iyi makineyi seçeceğiz!

5. Herhangi bir müşterinin tasarımına göre onlar için plan yapabiliriz

Çin CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD şirket Profili 0Teknik Destek:


Müşterilerin doğru makineyi seçmeleri için deneyimli teknisyenlerimiz ve ayrıca müşterilere yardımcı olmak için satış sonrası sabırla

Soruları çözün, makinelerin normal çalıştığından emin olun.Çalışma ekibimiz ve satış ekiplerimiz, satılan ürünümüz için hızlı ve yüksek verimli bir satış sonrası hizmeti garanti edebilir. dünyanın her yerinde. Herhangi bir sorunuz varsa, istediğiniz zaman istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin.

 

 

Taşımacılık servisi:


DHL COSCO grubu, Çin Nakliye.FedEx, hızlı ve güvenli teslimatı garanti edebilen iyi ortaklarımızdır.
müşterinin eli.

 

Çin CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD şirket Profili 1

Ekibimiz

Takım tanıtımı

 

Kuruluş, lider olarak yapışkan bant ihracat ticaretinde 20 yıllık deneyime sahip bir yöneticiye sahiptir ve satış ekibinin işi genişletmesine ve istikrarlı bir şekilde gelişmesine öncülük eder.Ekip üyelerimiz genç, gençlik ve canlılık dolu, yenilik yapma ve kendilerini aşma cesaretine sahipler.Müşterilere tatmin edici hizmet sunmak için iyi bir sorumluluk duygusuna sahip olun.

 

Çin CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD şirket Profili 0

Mesaj bırakın